hit counter html code
شنبه , اردیبهشت 1 1397
خانه / اکشن / دانلود فیلم لیگ عدالت – Justice League (2017)

دانلود فیلم لیگ عدالت – Justice League (2017)

لیگ عدالت – Justice League (2017)

justice-league-2017

کارگردان زک اسنایدر
تهیه‌کننده چارلز روون
دبورا اسنایدر
جف جانز
فیلم‌نامه‌نویس کریس تریو
جاس ویدون
داستان کریس تریو
زک اسنایدر
بر پایه لیگ عدالت اثر
گاردنر فاکس
بازیگران بن افلک
هنری کویل
گل گدوت
جیسون موموآ
ازرا میلر
ری فیشر
ایمی آدامز
جرمی آیرونز
جی. کی. سیمونز
جسی آیزنبرگ
موسیقی جانکی ایکس ال
فیلم‌برداری فابیان واگنر
تدوین دیوید برنر
شرکت

تولید

  • دی‌سی کامیکس
  • رت‌پک انترتینمنت
  • اطلس انترتینمنت
  • کروئل اند آنیوژوال فیلمز
توزیع‌کننده برادران وارنر
تاریخ (های) انتشار
  • ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (ایالات متحده)
مدت
۱۲۰ دقیقه
کشور آمریکا
زبان انگلیسی
بودجه ۳۰۰ میلیون دلار
گیشه ۶۵۴/۴ میلیون دلار

لیگ عدالت (انگلیسی: Justice League) فیلمی ابرقهرمانی بر اساس تیم ابرقهرمانی به همین نام از شرکت دی‌سی کامیکس است. این عنوان پنجمین فیلم در مجموعه فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی کامیکس به کارگردانی زک اسنایدر و نویسندگی کریس تریو و جاس ویدون است. از جمله بازیگران آن می‌توان به بن افلک، هنری کویل، گل گدوت، جیسون موموآ، ری فیشر، ازرا میلر، ایمی آدامز، جرمی آیرونز، جی. کی. سیمونز و کیران هایندز اشاره کرد.

ساخت این فیلم در اکتبر ۲۰۱۴ اعلام شد و اسنایدر به عنوان کارگردان و تریو به عنوان فیلم‌نامه‌نویس انتخاب شدند. فیلم‌برداری آن در ۱۱ آوریل ۲۰۱۶ شروع شد و در ۱۴ اکتبر ۲۰۱۶ به پایان رسید. در ۲۲ مهٔ ۲۰۱۷، اسنایدر به خاطر خودکشی دخترش پروژه را ترک کرد و جاس ویدون جایگزین وی شد تا مراحل پس‌تولید و باز فیلم‌برداری را انجام دهد.

لیگ عدالت در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ به صورت دوبعدی، سه‌بعدی و آی‌مکس سه‌بعدی در ایالات متحده آمریکا اکران شد.

{داستان}:فیلم پس از داستان فیلم بتمن در برابر سوپرمن و با ویدیوئی از نجات مردم و نمایندگان مجلس سنای آمریکا توسط سوپرمن شروع می شود.این ویدیو به مناسبت سالگرد مرگ سوپرمن در ابتدای فیلم نمایش داده می شود.بتمن پس از مرگ سوپرمن،تحولات روحی در وی ایجاد شده است.او می خواهد به کمک پرنس دایانازن شگفت انگیز تیمی تشکیل دهد تا بتواند جلوی جرم و جنایت و خطرات گوناگونی که جهان را تهدید می کند را بگیرد.در این میان خطری جدید دنیا را تهدید می کند.این تهدید از سوی فردی به نام استپن وف صورت میگیرد.استپن ولف،مدت‌ها پیش در سر داشت تا به کمک جعبه های سه گانه که مادِر باکس نام دارند،نیرویی تولید کند تا زمین را تبدیل به محل زندگی خود کند تا بتواند بر مردم دنیا حکمرانی کند.اما سه قبایل از انسانها،یعنیآمازون ،آتلانتیس وسرخ پوست،و سپاهیان فانوس سبزجلوی او و لشگریانش را میگیرند و مادر باکس‌ها را نزد خود نگه میدارند.اولین مادر باکس نزد آمازونی ها،دومی نزد آتلانتیسی‌ها و سومی در محل سکونت سرخ پوستان مدفون است.در صورتی که بی عدالتی جهان را فرا می گیرد،استپن ولف باز میگردد و به کمک مادر باکس‌ها دوباره کار خود را آغاز کند.این بار با هدایتدارک ساید کار خود را انجام می دهد..استپن ولف جاسوسانی را میفرستد تا محل مادر باکس‌ها را شناسایی کند.بتمن با یکی از آن جاسوسان رو به رو می‌شود و وی را کنجکاو می کند که او چیست و در زمین چه میکند؟در آمازون،به رهبر آمازونی‌ها خبر می رسد که برای مادر باکس آن‌ها اتفاقات عجیبی می افتد.به دستور رهبر،آن‌ها به حالت آماده باش در می آیند تا جلوی هرگونه اتفاقی را بگیرند.ناگهان دروازه ای باز می‌شود و استپن ولف به زمین می آید و با سپاهش،با جنگ و خونریزی اولین مادر باکس را بدست می آورد.رهبر آمازون،با تیری آتشین به پرنس دایانا پیام بازگشت ولف را میدهد.ولف بعد به آتلانتیس رفته و با جنگ با آکوامن و دیگر آتلانتیسی ها،مادر باکس دوم را بدست میاورد.دایانا پس از دیدن پیغام فرمانروای آمازون،موضوع را به بتمن میگوید و وی پس از شناسایی محل سکونت قهرمانانی که شناسایی کردند،تیم را با دردسر تکمیل میکند.اعضای تیم:سایبورگ ،فلش وآکوامن هستند.بتمن پی میبرد که بدون سوپرمن نمی توان جلوی ولف را گرفت.اما قبل از همه ی این ها،تیم،مادر باکس سوم را بدست می آورند تا دست استپن ولف به آن نرسد.آن‌ها پی میبرند که مادر باکس ها،منبع نیرو هستند و احیا کننده.سپس،سایبورگ و فلش مامور می شوند تا سوپرمن را از مقبره در آورند.بعد،سوپرمن را با استفاده از مادر باکس،زنده می کنند.اما سوپرمن،هیچ چیزی را به یاد نمی آورد جز همسر خود را یعنیلوئیس لین.وی پس از رفتن به منزل خود و یاد آوری گذشته،نزد گروه بر می گردد و با کمک گروه،ولف را شکست می دهند و مادر باکس‌ها را نابود می کنند و فیلم تمام می شود.

لینک های دانلود زبان اصلی

پخش آنلاین

پیشنهاد سردبیر:  دانلود انیمیشن ناوسیکا از دره باد - Nausicaä of the Valley of the Wind (1984)

همچنین ببینید

دانلود فیلم آخرین جنگجو – Posledniy bogatyr (2017)

 آخرین جنگجو – Posledniy bogatyr (2017) هنگامی که ایوان با دوستان جدید خود در محلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *